O bazie

Baza znajduje się w urokliwym otoczeniu lasu. Dużym plusem jej lokalizacji jest bliskość do Wielkiej i Małej Pętli Bieszczadzkiej, skąd można udać się na wycieczki w dowolne miejsce Bieszczadów.

Na stanicy znajdzicie:
- domki letniskowe dla kilkunastu osób,
- pole namiotowe dla 300 osób,
- toalety oraz prysznice w nowych kontenerach sanitarnych,
- kuchnię wraz ze stołówką w murowanym budynku,
- niezbędny sprzęt dla organizacji obozu.

Stanica położona jest w niedużej odległości od centrum wsi Czarna Górna, gdzie można zrobić zakupy w Delikatesach Centrum czy skorzystać z usług tamtejszej restauracji. We wsi znajduje się Kościół, basen oraz strażnica Straży Granicznej.
Na terenie bazy znajdują się boisko, parking oraz miejsca pod ognisko.

Zwierzęta w Czarnej

Na naszej bazie obozowej możesz wypoczywać razem ze swoim psem/kotem. Opłata za pobyt zwierzęcia na bazie to 10 zł za dzień pobytu. Twój pupil powinien mieć aktualne szczepienie (książeczka zdrowia). Właściciel w pełni odpowiada za swoje zwierze i jest zobowiązany do sprzatania po nim.